Er zijn momenteel veel mooie engelen kaartensets op de markt, het is voor veel mensen echter een raadsel hoe een goede engelen reading te geven met zo'n orakelset. Tijdens deze workshop krijg je uitleg over hoe de engelen via de kaarten met ons praten. Hoe de kaarten schoon te maken en door de engelen in te laten zegenen. Je leert een veilige omgeving op te zetten waarin het voor de klant en jou veilig is een engelenreading te doen.
Op dit moment wordt de cursus als online cursus aangeboden op onze nieuwe website www.spiritualcoursesonline.com!
Tijdens de workshop oefenen we engelenreadingen voor een aantal levensvragen. We geven engelenreadingen van 3 of meer kaarten, afhankelijk van het onderwerp waar we mee bezig zijn. Een engelen legging kan over elk onderwerp gaan, maar er zijn een aantal basis leggingen die erg geliefd zijn. De dag is er op gericht je zelfvertrouwen te vergroten over het geven van een engelenreading.
De onderwerpen waar we engelen kaart readings voor zullen leren zijn:
- Een 1 kaart legging (dagkaartje)
- Hoe kan ik het meeste uit mijn relatie halen (met een variatie voor singles)
- Een 3 kaart legging voor algemene vragen
- Carrièrepad legging
Aan het eind van de dag heb je geleerd dat ook jij een accurate, duidelijke engelenreading kan geven met de hulp van jouw engelen en de engelen van de persoon waar je de reading aan geeft.
Goede vervolg workshops zijn de Engelen Kaart Reading Verdieping, de Geavanceerde Orakel Technieken, de Engelen Jaar Readingen Geven, Karma Toekomst sessies en de Medium Reading.
Het boek met kaartenset ENGELEN ORAKEL van Annelies is een mooie aanvulling op deze workshop, waarin een aantal onderwerpen verder uitgewerkt worden.
Een leuke workshop die een goede fundering legt voor kaartlezen is de Engelen Basis Kennis. Vaak wordt deze in hetzelfde weekend gegeven omdat deze twee goed samen gaan, je kan de combi aanbieding boeken voor maar € 249.00 in plaats van € 263,00.
De groepslessen worden gegeven in Zoom. Lees hier wat groepslessen via Zoom zijn en wat klanten ervan vinden.
Op dit moment zijn er geen data voor deze cursus, kijk in onze cursus lijst voor de huidige cursussen of doe deze cursus als online cursus ! |
Feedback geven op deze workshop!
Met Engelen werken is echt het mooiste wat me ooit is overkomen in mijn leven en heeft het echt verrijkt! !En natuurlijk dankzij jouw Annelies als trainster, want ik durf te zeggen dat jij de beste bent van Nederland. Ik hoor namelijk dingen om me heen bij vrienden en familie die ook wel is met kaarten hebben gewerkt, maar toch heel anders. En ik hoor nooit iemand over de inzegeningen van de kaarten, en ergens anders mag je altijd een kaartje trekken en krijg je de tekst uit het boekje die erbij hoort voorgelezen. Dit is zo persoonlijk en een totaal ander advies dat via de Engelen komt.
Goede morgen Annelies,
Allereerst: dank nog voor de heel fijne workshop afgelopen zondag, ik heb ervan genoten. Ik ben zeker van plan verder te gaan met de Engelen. De volgende workshop wordt denk ik begin oktober bij Victor.
We gaan allereerst even van de griekse zon genieten. Je engelenboek gaat mee!
Lieve groet,
AvE