|
03-03-2011 09:13:29 ENGELEN en wat mensen er mee doen |
Tijdens workshops brengen mensen ook hun eerder gekochte boek ENGELEN - Ontmoet de Aartsengelen en je eigen beschermengelen mee om er een berichtje van de Engelen in te laten zetten.
Een mevrouw bracht dit naar me toe, is het niet fantastisch dat de Engelen zoveel informatie door gegeven hebben waar men iets mee wil doen? Een heel boek vol met post-its zodat ze snel de voor haar belangrijke teksten terug kan vinden. Dat maakt mij dan weer blij dat ik mijn tijd beschikbaar stel aan de Engelen om al die nuttige informatie en technieken door te geven.
|
De nieuwe cursus data voor 2025 is er weer of volg een leuke online cursus
|
03-03-2011 Tanja |
Geweldig! |
|
02-11-2011 Brigitte Blockx |
Ik beleef het zelf heel sterk de data's en daaom wil ik iedereen wat liefde en licht sturen naar al de mensen die volop in een moeilijk proces nu zitten. |