IET Spirituele Relaties

 

De IET workshop Sacred Relationships is nu voor het eerst in Nederland. Bij gebrek aan echt geschikte woorden voor vertaling hebben we gekozen voor Spirituele Relaties.

 

In ons dagelijkse leven hebben we veel gewone relaties, daarmee wordt binnen de Integrated Energy Therapy® bedoeld dat je relaties hebt met mensen die voor een deel ego-gebaseerd zijn. Met hele vluchtige contacten en gesprekken. Wanneer we in ons dagelijks leven met mensen omgaan proberen we zo goed we kunnen om te gaan met situaties en de mensen die daarbij horen.

Je kan ook Spirituele Relaties hebben met mensen, dit zijn je Zielevrienden. De mensen die je in dit leven vooruit helpen op je spirituele pad en waarvoor jij ook op deze manier betekenis zal hebben.

 

Deze workshop helpt je deze Zielevrienden te vinden en het Spirituele potentieel van de relatie te testen. Door meer met je Zielevrienden te werken kan je jouw dromen en Zieledoelen veel gemakkelijker leven, want deze technieken openen de deur voor de hulp van je Zielevrienden.

 

IET Logo

Voor deze weekend workshop hoef je niet in IET ingewijd te zijn, iedereen kan meedoen en de voordelen van de Spirituele Relaties workshop ervaren. Deze workshop zal je de energieverandering brengen die zo nodig is om goed voorbereid te zijn op 2012. Wanneer de energie zal verschuiven van mannelijk naar vrouwelijk.

 

Wat je tijdens deze twee dagen leert zal je in staat stellen om:

Cursus Data